Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027120529

Pohádky z pokojíčku

13.5.2019

Hledáte pro své děti příjemné čtení na dobrou noc? Chcete zažít pohádkový příběh plný radosti a přitom se pobavit? Máte doma dvojčátka a chcete jim číst pohádky také o dvojčatech? Víte, jak speciálně oslaví dvojčátka svoje šesté narozeniny? Co všechno se přihodí? Jaký dárek je nejvíce potěší? Neváhejte a pusťte se do čtení. Rozhodně nebudete litovat.

Pětiletá dvojčata Jůlinka a Matěj mají krásný pokojíček a v něm hračky, které každou noc ožívají. Panenka Nanynka a medvídek Chlupáček jsou jejich nejmilejší hračky. Jůlinka i Matěj zažívají mnoho dobrodružství. Mají ve školce karneval, jedou na hory, Nanynka se ztratí, musí k zubaři nebo přijede teta Helena na návštěvu. Jednou Jůlinka dokonce lhala a snědla Matějovi celý sáček bonbónů. Jak jí potrestají? Bude si to už pamatovat?

Veselý pohádkový příběh s laskavými ilustracemi Patricie Koubské vám vykouzlí úsměv na tváři.

Pohádky z pokojíčku se mě moc líbily a doporučila bych je rodičům i prarodičům, kteří hledají moderní pohádky pro své děti i vnoučata. Tyto pohádky jsem přečetla jedním dechem. Líbilo se mě rozvržení knihy, kde je text a k tomu barevné ilustrace. Příběh měl zajímavou zápletku, děj byl bohatý.

Kniha je doplněna milými říkankami.

Recenze vyšla na tvojechvilka.cz

Pohádky z pokojíčku
Mohlo by vás zajímat:
Pohádky z pokojíčku
Více informací o knize

Přečtěte si také:

Viktor a případ zmizelého psa
Viktor a případ zmizelého psa

Viktor a případ zmizelého psa je detektivní příběh, u kterého děti budou společně s hlavními hrdiny pátrat, můžou se rozčilovat,…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze