Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

Pohádky z pokojíčku

13.5.2019

Hledáte pro své děti příjemné čtení na dobrou noc? Chcete zažít pohádkový příběh plný radosti a přitom se pobavit? Máte doma dvojčátka a chcete jim číst pohádky také o dvojčatech? Víte, jak speciálně oslaví dvojčátka svoje šesté narozeniny? Co všechno se přihodí? Jaký dárek je nejvíce potěší? Neváhejte a pusťte se do čtení. Rozhodně nebudete litovat.

Pětiletá dvojčata Jůlinka a Matěj mají krásný pokojíček a v něm hračky, které každou noc ožívají. Panenka Nanynka a medvídek Chlupáček jsou jejich nejmilejší hračky. Jůlinka i Matěj zažívají mnoho dobrodružství. Mají ve školce karneval, jedou na hory, Nanynka se ztratí, musí k zubaři nebo přijede teta Helena na návštěvu. Jednou Jůlinka dokonce lhala a snědla Matějovi celý sáček bonbónů. Jak jí potrestají? Bude si to už pamatovat?

Veselý pohádkový příběh s laskavými ilustracemi Patricie Koubské vám vykouzlí úsměv na tváři.

Pohádky z pokojíčku se mě moc líbily a doporučila bych je rodičům i prarodičům, kteří hledají moderní pohádky pro své děti i vnoučata. Tyto pohádky jsem přečetla jedním dechem. Líbilo se mě rozvržení knihy, kde je text a k tomu barevné ilustrace. Příběh měl zajímavou zápletku, děj byl bohatý.

Kniha je doplněna milými říkankami.

Recenze vyšla na tvojechvilka.cz

Pohádky z pokojíčku
Mohlo by vás zajímat:
Pohádky z pokojíčku
Více informací o knize

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze