Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027125739

Za zvířátky na farmu

29.1.2020

Kniha Za zvířátky na farmu je naprosto netradiční a krásná kniha o životě na farmě. Doporučila bych jí všem milovníkům zvířat, začínajícím čtenářům, předškolákům a učitelkám mateřských škol. Najdou v ní totiž mnoho zajímavostí a informací, které se budou hodit. Moc mě zaujalo propojení krátkého příběhu s kontrolními otázkami, bohatě ilustrovaná kniha i velké množství vědomostí, které dospělí a dětští čtenáři mohou díky této novinky získat. Myslím si, že na našem knižním trhu chyběla podobná publikace, která má vše, co kniha Za zvířátky na farmu. Rozhodně tuto knihu ocení učitelky mateřských, také základních škol pro výuku prvouky.

Výhodou této knihy jsou legrační ilustrace Michala Sušiny, krátké texty s otázkami, ale především to, že v knize najdete přesné pojmenování zvířátek a jejich mláďátek, v jejíchž pojmenování mnohdy chybují i někteří dospěláci. Děti si to ani neuvědomují a nenásilnou formou si osvojí základní vědomosti o zvířatech žijících na farmě či venkově.

Recenze vyšla na webu tvojechvilka.cz a kritiky.cz

Přečtěte si také:

Pohádky proti zlobení
Zlobivé pohádky

Šupky, hupky do postýlek, nezlobit a číst. Veselé zlobivé příběhy s ponaučením jsou milou pohádkou do postýlek všech dětí od čtyř let.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze