Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027107025

Vyjmenovaná slova

1.11.2021

Krásný den,

v nabídce nakladatelství Bambook nenajdete jen pohádkové knihy pro děti, ale také různé pracovní sešity a učebnice, které se zaměřují na jednotlivé aspekty různých oborů. Mě zcela nepřekvapivě zaujala kniha Vyjmenovaná slova od Zuzany Pospíšilové. Říkala jsem si, že i když je to sice dětská kniha, i já ji ve své práci snadno využiji.

Publikace Vyjmenovaná slova je koncipována jako pracovní sešit, kde jsou různé typy úkolů. Najdete zde klasická cvičení na doplňování, křížovky, osmisměrky a další doplňující úkoly. Vzadu je i celkový přehled všech vyjmenovaných slov, což se vždy hodí (věřte mi, teď jsem si miláčky řešila vyjmenovaná slova po Z a bylo to pro některé hodně náročné:-D).

Pracovní sešit je doplněný povedenými ilustracemi od Drahomíra Trsťana, který s autorkou Zuzanou Pospíšilovou dlouhodobě spolupracuje. Všechny obrázky jsou černobílé, takže si je děti mohou vybarvit, což samozřejmě zase dále rozvíjí jejich dovednosti.

Celý pracovní sešit má ucelenou formu, která je promyšlená a mně se moc líbí. Jestli doma máte školáka, který si potřebuje procvičit pravopis, tato publikace by se mu určitě mohla hodit. Za zaslání knihy ještě jednou děkuji nakladatelství Bambook a vy ji seženete na stránkách Grady.

Jak jste na tom s vyjmenovanými slovy vy? Jaké bylo vaše nejoblíbenější písmeno? Napište mi:-)

Vaše Čičulka

Recenze vyšla na webu ciculka.cz

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze