Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027112111

Plnou parou do pohádky

14.10.2020

Které dítě by nemělo rádo vláčky, a co teprve parní mašinky? My měli letos v létě krásnou příležitost se jednou historickou parní lokomotivou svézt a pro děti to byl teda velký zážitek (a nejen pro ně)!

Nová kniha nakladatelství Bambook Plnou parou do pohádky od autorky Ivy Hoňkové vypráví příběh parní lokomotivy Třistadesítky, která na svých cestách vyslechla z úst nejrůznějších lidí už mnoho fascinujících příběhů. Každý večer před spaním si pak v depu s ostatními mašinkami tyto příběhy vypráví, ty nejlepší ráda poví také vašim dětem.

Zaposlouchejte se společně do příběhů o vílách, meluzíně, vodníkovi, bílé paní…a seznamte se také s trampotami a radostmi, jež život na trati provází.

Čtení si také můžete zpestřit poskládáním papírového modelu nádraží s mašinkou a vagóny, který je součástí knihy. Vyprávění pak bude děti určitě bavit o to víc.

Knihu koupíte zde.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze