Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027128907

Pekelné úkoly čertí babičky

5.2.2020

Chcete se naučit vařit pořádnou polévku pro čerty? Luštíte rádi křížovky nebo čertisměrky? Že nevíte co to je? Tak se na to se mnou pojďte podívat. Iva Gecková je autorkou novinky Pekelné úkoly čertí babičky. Věřte, že se už jen tak nebudete nudit. 

Pracovní sešit je určen pro všechny čerty a čertice, takže pokud nemáte růžky, tak to ani nezkoušejte. Pekelná kniha úkolů vás, vaše čertíky a čertice bude bavit od začátku, až do konce, dozvíte se mnoho zajímavého o čertech a pekle, co jste doposud nevěděli.

Hned na začátku pracovního sešitu se ale musíte upsat čertovi, jinak to totiž nejde. Před každým úkolem se musíte zatahat za rohy, protože v nich je celá čertí moudrost.

V knize najdete doplňovačky, křížovky, různé úkoly, omalovánky, osmisměrky, bludiště, rébusy i příběhy o čertech. Budete kreslit, luštit, doplňovat, přemýšlet, hádat, spojovat, číst či poslouchat, hledat rozdíly, pátrat po zloději, počítat pekelnou matematiku, co do řady nepatří, vařit i hledat protiklady.

Na konci pracovního sešitu jsou všechna řešení pekelných úkolů, takže se hned dozvíte, zda jste dobře pracovali a vše správně vyplnili.

Tento pekelný pracovní sešit je opravdu to, co jsem dlouho hledala a nenacházela. Povídání a hry o čertech jsou v adventním čase v mateřské škole i ve škole na denním pořádku. Tuto publikaci rozhodně ocení učitelky mateřských, základních škol, vychovatelky školních družin, školních klubů, ale i různých zájmových kroužků. Je to pracovní sešit, ve kterém si děti procvičí logické myšlení, zrakové a sluchové vnímání, předčtenářské,předmatematické dovednosti a slovní zásobu.

Iva Gecková je autorkou této publikace, ale zároveň knihy Čertí babička. Pokud jí máte doma a přečtenou, budete mít výhodu a lépe se vám bude dařit při plnění čertovských úkolů. Pekelné úkoly čertí babičky jsou naprosto kouzelné, a musím říci, že mě naprosto nadchly. Tolik úkolů s čertím tématem se mě budou hodit pro přípravu toho nejlepšího čertovského reje.

Zaujalo mě obsahové zaměření knihy, ale především velké množství úkolů, které autorka pro děti přichystala. Děti si nenásilnou formou procvičí mnoho dovedností a ani nemají pocit, že se něco učí. Takže neváhejte a pojďte se pustit do luštění. Vezměte si pastelky, tužku a hurá  do práce. Za chvilinku se z vás bude “kouřit”, jako z opravdového pekelného kotle.

Recenze vyšla na webu tvojechvilka.cz  a kritiky.cz

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze