Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027117307

Pecivál domácí je hrdinou léta – kniha o vyléčeném lenochovi

23.4.2021

Malý človíček Pecivál je opravdu velký lenoch. Žije se svým kamarádem Šťouralem ve zrezivělé konvi, ze které nevytáhne paty, jak je rok dlouhý.

Dny tráví celodenním spánkem a jídlem, ani hezké počasí ho nepřiměje překonat lenost. Až jednoho dne se vše změní. Peciválovi kamarádi se nevrátí z výletu a jemu nezbývá, než se je vypravit hledat.

Zavře oči, zhluboka se nadechne a udělá svůj první odvážný krok z konve. Záchranná mise může začít. Pecivál potkává žížalu, motýlky, obřího pavouka…najde nakonec kamarády? Změní svůj přístup k životu, nebo bude nadále lenochem?

Přečtěte si s dětmi milou nádherně ilustrovanou knihu Pecivál domácí je hrdinou léta od Dagmar Medzvecovévydanou nakladatelstvím Bambook. Kniha je vhodná pro děti zhruba od tří let, má čtyři kapitoly a žádné velké množství textu, příběh je vyprávěn hlavně skrze barvité obrázky.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze