Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027117055

Patálie dráčka Gustíka – pohádky pro malé kuchtíky

4.8.2021

Jestli je něco, co s dětmi dělám opravdu ráda a často, pak je to vaření. Pravda, člověk potom může pomalu znovu malovat kuchyň, ale za ty společné chutné výtvory a dětskou upatlanou radost to stojí 😊.

Já, jako vášnivý kuchař amatér, miluji kuchařské knihy všeho druhu, děti zase zbožňují čtení pohádek před spaním. Při spojení těchto dvou vášní nám nemohla v knihovně chybět nová kniha nakladatelství Bambook – Patálie dráčka Gustíka s kuchařskými recepty.

Autorka Iva Hoňková je sběratelkou tradičních pradávných receptů a pohádkovou knihu o milém dráčkovi o ně doplnila. Gustík totiž ze všeho nejvíc touží naučit se vařit. Podaří se mu to? Pomůžou mu jeho přátelé čarodějnice Berenika a kocour Vrnivous? Prochází láska opravdu žaludkem a získá Gustík srdce dračice Jarmilky?

Začtěte se do knihy a uvidíte. Já se teď nejvíc těším, až s dětmi vyzkoušíme recept na lopaťáky, trinčky, beleše se sýrem či býčí ouška a kedlubnové zelí.

Tak dobroučké počtení. Mňam :-).

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Malujeme akvarelem
Malujeme akvarelem

Knížka Malujeme akvarelem je jako kamarádka, která toho hodně ví, ale nesyslí si žádnou důležitou informaci pro sebe. Chce vám…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Dobrodružství školní aktovky
Dobrodružství školní aktovky

Kája se v září chystá do první třídy, takže téma školy je teď u nás velmi aktuální. Ježíšek nám tak letos…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze