Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027125807

Neplechy čerta Zbrklíka

16.4.2020

Máte doma taky malé čertíky a čertice? A nejsou oni náhodou do všeho hrrr, ani chvilku neposedí a tropí pořád nějaké lumpárny? Pak se jim určitě bude líbit nová knížka Sandry Dražilové Zlámalové Neplechy čerta Zbrklíka. Knihu vydalo nakladatelství GRADA – Bambook a krásnými ilustracemi ji doplnila Marie Koželuhová.

Kniha vás zavede rovnou do pekla, kde se jednoho dne narodí čertici Rozumbradě malinký čertík s nebesky modrýma očima. Tento čertík dostane od maminky příhodné jméno Zbrklík, protože žádná lapálie se bez něj neobejde. Jednou čertík vytopí peklo, jindy nechá čertům narůst křídla nebo málem zapálí pekelné listiny. Nakonec Luciferovi dojde trpělivost a vyšle Zbrklíka do Čertova mlýna na zem. Podaří se mu tam zbavit jeho zbrklosti? To už musíte zjistit sami ?.

Neplechy čerta Zbrklíka je ideální kniha na čtení před spaním hlavně pro unavené rodiče. Kapitoly nejsou nijak dlouhé, takže i když vás děti přemluví, aby se četly dvě či tři, jako to bývá u nás, pořád se krásně vejdete do patnácti minut. Tak hezké čtení!

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Malujeme akvarelem
Malujeme akvarelem

Knížka Malujeme akvarelem je jako kamarádka, která toho hodně ví, ale nesyslí si žádnou důležitou informaci pro sebe. Chce vám…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Dobrodružství školní aktovky
Dobrodružství školní aktovky

Kája se v září chystá do první třídy, takže téma školy je teď u nás velmi aktuální. Ježíšek nám tak letos…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Hejkalka
Hejkalka

Hejkalka je jednou z těch dětských knih, kterou ráda doporučím, nejen kvůli samotnému příběhu, ale také pro krásné ilustrace, které jsou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze