Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027125807

Neplechy čerta Zbrklíka

16.4.2020

Máte doma taky malé čertíky a čertice? A nejsou oni náhodou do všeho hrrr, ani chvilku neposedí a tropí pořád nějaké lumpárny? Pak se jim určitě bude líbit nová knížka Sandry Dražilové Zlámalové Neplechy čerta Zbrklíka. Knihu vydalo nakladatelství GRADA – Bambook a krásnými ilustracemi ji doplnila Marie Koželuhová.

Kniha vás zavede rovnou do pekla, kde se jednoho dne narodí čertici Rozumbradě malinký čertík s nebesky modrýma očima. Tento čertík dostane od maminky příhodné jméno Zbrklík, protože žádná lapálie se bez něj neobejde. Jednou čertík vytopí peklo, jindy nechá čertům narůst křídla nebo málem zapálí pekelné listiny. Nakonec Luciferovi dojde trpělivost a vyšle Zbrklíka do Čertova mlýna na zem. Podaří se mu tam zbavit jeho zbrklosti? To už musíte zjistit sami ?.

Neplechy čerta Zbrklíka je ideální kniha na čtení před spaním hlavně pro unavené rodiče. Kapitoly nejsou nijak dlouhé, takže i když vás děti přemluví, aby se četly dvě či tři, jako to bývá u nás, pořád se krásně vejdete do patnácti minut. Tak hezké čtení!

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze