Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027125111

Naučím se všechny hlásky – zábavná cvičení pro správnou výslovnost

15.4.2021

Máte-li doma dítko se špatnou výslovností, určitě se vám bude hodit nová kniha nakladatelství Bambook – Naučím se všechny hlásky autorky Zorky Vítkové.

Kniha je ideálním pomocníkem rodičů i pedagogů k nácviku vyvození hlásek a k jejich zapojení do řeči. V knize vás čeká více než sto stran cvičení na rozvoj sluchového vnímání, rozlišování zvuků či aktivity na rozpohybování jazyka.

Káju třeba moc bavily úkoly na poznávání písniček, tvoření rýmů, poznávání počátečních písmen i čtení veselých básniček. Také se jí líbilo množství obrázků, které si po splnění úkolu mohla vybarvit.

Úkoly v knize jsou řazeny dle obtížnosti, začíná se na slabikách, pak slovech a následně větách s procvičovanou hláskou. Nácvik správné pozice jazyka je usnadněn pomocí názorných fotografií.

Knihu Naučím se všechny hlásky koupíte zde.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze