Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027124909

Napiš správně dě, tě, ně, bě, pě, vě, mě

30.9.2019

Máte doma školáka a plave vám v pravopise? Chcete ho zábavnou formou, aby procvičoval skupinu slabik dě, tě, ně, bě, pě, vě, mě?

Na konci knihy jsou uvedeny řešení křížovek i osmisměrek i všech textů. Můžete si ověřit, zda jste pracovali správně.

Zábavný pracovní sešit pro všechny zvídavé školáky. Čti, lušti, vybarvuj a procvič si pravopis. Užijete si spousty zábavy a legrace. Na začátku každé kapitoly jsou uvedeny informace o správném pravopise u dané slabiky. Děti si zopakují, co se ve škole naučily. Pak pokračují vyplňováním a řešením mnoha úkolů.

Titulní obrázek je hodně veselý a pozitivně naladěný, tak jako děti na něm, které rozhodně už nemají problém s pravopisem.

Pracovní sešit obsahuje omalovánky, doplňovačky, křížovky, osmisměrky, rébusy a obrázkové luštění. Když si nebudeš vědět rady, můžeš poprosit staršího sourozence nebo rodiče, určitě ti poradí.

Osobité ilustrace Drahomíra Trsťana vykouzlí úsměv na tváři každému školákovi i dospělému. Autor a ilustrátor provedl precizní práci, jelikož dokázali z nudného pravopisu udělat pořádnou zábavu.

Publikaci bych doporučila všem školákům i jejich rodičům, dále učitelkám základních škol, které potřebují s dětmi procvičovat skupinu hlásek dě, tě, ně, bě, pě, vě, mě.

Velice mě zaujaly stránky, na které si mohou děti cokoli zapsat či namalovat. Je to prostor pouze pro ně, což v pracovním sešitě pro děti oceňuji. Tento pracovní sešit mě nadchl a už se moc těším, až jej vyzkouším na svých synech, které čeština kupodivu baví.

Recenze vyšla na tvojechvilka.cz

Napiš správně dě, tě, ně, bě, pě, vě, mě
Mohlo by vás zajímat:
Napiš správně dě, tě, ně, bě, pě, vě, mě
Více informací o knize

Přečtěte si také:

Dva netopýři na talíři
Dva netopýři na talíři

Pokud máte doma malé detektivy a policajty, co rádi zkouší řešit různé záhady, kupte jim knihu Dva netopýři na talíři.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze