Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027117062

Můj kamarád dinosaurus

6.8.2020

Co jsme s dětmi navštívili Dino Park ve Vyškově, jsou u nás dinosauři tématem číslo jedna. V televizi sledujeme pořady o dinosaurech, v knihovně jsme si půjčili encyklopedie a v naší knihovničce se také zabydlela nová kniha nakladatelství GRADA-Bambook Můj kamarád dinosaurus.

Kniha MŮJ KAMARÁD DINOSAURUS autorky Petry Martiškové s ilustracemi Markéty Vydrové vypráví příběh školáka Matěje, který by si moc přál nějakého domácího mazlíčka. Jak to tak bývá, rodiče mu zvířátko nechtějí dovolit, mají hodně práce, tatínek v muzeu, maminka v zahradnictví…na mazlíčka by neměli dostatek času.

Jednoho dne si však Matěj přinese z muzea zvláštní kámen, ze kterého se vyklube dinosaurus. A ne tak ledajaký. Tento dinosaurus totiž navíc umí mluvit a je s ním vážně legrace.

A jak to bude s dinosaurem Bertíkem dál? Podaří se jej Matějovi schovat před zvídavými vědci? A jak bude reagovat maminka s tatínkem až se o Bertíkovi dozvědí? Přečtěte si s dětmi toto milé dobrodružství a všechno se dozvíte ?.

Knihu koupíte zde.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze