Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027117062

Můj kamarád dinosaurus

6.8.2020

Co jsme s dětmi navštívili Dino Park ve Vyškově, jsou u nás dinosauři tématem číslo jedna. V televizi sledujeme pořady o dinosaurech, v knihovně jsme si půjčili encyklopedie a v naší knihovničce se také zabydlela nová kniha nakladatelství GRADA-Bambook Můj kamarád dinosaurus.

Kniha MŮJ KAMARÁD DINOSAURUS autorky Petry Martiškové s ilustracemi Markéty Vydrové vypráví příběh školáka Matěje, který by si moc přál nějakého domácího mazlíčka. Jak to tak bývá, rodiče mu zvířátko nechtějí dovolit, mají hodně práce, tatínek v muzeu, maminka v zahradnictví…na mazlíčka by neměli dostatek času.

Jednoho dne si však Matěj přinese z muzea zvláštní kámen, ze kterého se vyklube dinosaurus. A ne tak ledajaký. Tento dinosaurus totiž navíc umí mluvit a je s ním vážně legrace.

A jak to bude s dinosaurem Bertíkem dál? Podaří se jej Matějovi schovat před zvídavými vědci? A jak bude reagovat maminka s tatínkem až se o Bertíkovi dozvědí? Přečtěte si s dětmi toto milé dobrodružství a všechno se dozvíte ?.

Knihu koupíte zde.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Pohádky proti zlobení
Zlobivé pohádky

Šupky, hupky do postýlek, nezlobit a číst. Veselé zlobivé příběhy s ponaučením jsou milou pohádkou do postýlek všech dětí od čtyř let.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze