Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788024739755

Logohrátky

25.10.2018

Řeč je náš nástroj, kterým se dorozumíváme. Tím se lišíme od ostatních živočišných druhů. Jelikož se učíme nápodobou, je proto nutné mít správné mluvní vzory v okolí. To, jakou bude mít dítě slovní zásobu, závisí na mnoha faktorech. Řada rodičů vadnou výslovnost svých dětí bagatelizuje a tvrdí, že se to časem spraví. Ne vždy tomu tak je. Pokud zjistíte, že vaše dítě má potíže s výslovností, neváhejte a navštivte logopeda. Tato barevná publikace vám bude zajisté obrovským pomocníkem. Hravou formou, pomocí obrázků, říkanek i hádanek, si vaše dítě ani nevšimne, že se vlastně učí.

O čem kniha je?

Kniha obsahuje hádanky, zábavné úkoly, doplňovačky, jazykolamy a mnoho krásných říkanek. Kniha je určena pro děti od 5 let a pro jejich rodiče, aby zkusili společnou práci s obrázky i textem. Je možné se vracet k úkolům a obrázkům opakovaně.

Proč byste si to měli přečíst?

Pokud chcete se svými dětmi strávit příjemný čas a zároveň i pomoci s nápravou vadné výslovnosti, tato kniha je určena právě vám. Začínající učitelky mateřských škol mnohdy hledají zajímavé inspirace pro práci s dětmi, ale i ty zkušenější potřebují svou výuku ozvláštnit. I pro ně bude tato kniha užitečným pomocníkem.

To nejlepší na této knize?

Moc se naší autorce líbila přehlednost knihy, formát i poutavé ilustrace Zdeňky Študlarové.

Ukázka z knihy:

Foukání
Chceš být hbitý, jazýčku?
Udělej si rozcvičku!
Z pusinky ven jazyk dej
a potom s ním zahýbej!
Jak máš foukat? Jistě víš!
Pusu správně našpulíš.
Už víš, odkud vítr fouká?
Z tvé pusy se právě souká.

Pro koho je kniha určena?

Pro děti od 5 let, pro rodiče i prarodiče předškolních dětí, pro učitelky mateřských škol, logopedické asistenty a logopedy.

Recenze vyšla na dailystyle.cz

Logohrátky
Mohlo by vás zajímat:
Logohrátky
Více informací o knize

Přečtěte si také:

Malujeme akvarelem
Malujeme akvarelem

Knížka Malujeme akvarelem je jako kamarádka, která toho hodně ví, ale nesyslí si žádnou důležitou informaci pro sebe. Chce vám…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Dobrodružství školní aktovky
Dobrodružství školní aktovky

Kája se v září chystá do první třídy, takže téma školy je teď u nás velmi aktuální. Ježíšek nám tak letos…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Hejkalka
Hejkalka

Hejkalka je jednou z těch dětských knih, kterou ráda doporučím, nejen kvůli samotnému příběhu, ale také pro krásné ilustrace, které jsou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze