Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027121069

Liška Šiška u doktora

16.6.2020

Po úspěšné první knize Liška Šiška ve školce přichází nakladatelství GRADA-Bambook s druhým dílem Liška Šiška u doktora. Knihu opět napsala Iva Gecková a nádherně ji ilustrovala Bára Buchalová.

Jak už název napovídá, plyšová hračka liška Šiška se tentokrát se svou majitelkou holčičkou Adélkou vydává do ordinace paní doktorky. Chudák Adélka je nemocná – má teplotu a kašel, tak není divu, že lišku Šišku zapomene v čekárně. Když se dveře ordinace zavřou za posledním pacientem a paní doktorka odejde domů, liška Šiška ožívá a s ní také další hračky v čekárně i ordinaci paní doktorky.

A že stůňou nejen děti, ale i jejich hračky, o tom vás v knize rychle přesvědčí. Chudáčkovi tygrovi nějaký chlapeček položil na nožku židli a on ji teď má asi zlomenou, to neopatrný mýval zase přejede v autíčku kočičce ocásek, miminko v kočárku musí na očkování, medvídka bolí bříško…ještě, že je tu panenka, paní doktorka, která všechny hračky vyléčí výbornou bonbonkovou mastičkou a sladkým sirupem.

A co Adélka, vzpomene si na svou lišku Šišku, potkají se zase? To už si s dětmi musíte přečíst sami ?.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Můj kamarád dinosaurus
Můj kamarád dinosaurus

Děti mají doma často různá zvířátka – kočku, psa, andulku, křečka, morče, rybičky, papouška…. Ale co takového dinosaura? To se…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Babiččina kouzelná zahrádka
Babiččina kouzelná zahrádka

Nám se večerní čtení s veselou zeleninou moc líbí a doufám, že kniha dětem také trochu pomůže najít si tu správnou přátelskou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze