Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027121069

Liška Šiška u doktora

16.6.2020

Po úspěšné první knize Liška Šiška ve školce přichází nakladatelství GRADA-Bambook s druhým dílem Liška Šiška u doktora. Knihu opět napsala Iva Gecková a nádherně ji ilustrovala Bára Buchalová.

Jak už název napovídá, plyšová hračka liška Šiška se tentokrát se svou majitelkou holčičkou Adélkou vydává do ordinace paní doktorky. Chudák Adélka je nemocná – má teplotu a kašel, tak není divu, že lišku Šišku zapomene v čekárně. Když se dveře ordinace zavřou za posledním pacientem a paní doktorka odejde domů, liška Šiška ožívá a s ní také další hračky v čekárně i ordinaci paní doktorky.

A že stůňou nejen děti, ale i jejich hračky, o tom vás v knize rychle přesvědčí. Chudáčkovi tygrovi nějaký chlapeček položil na nožku židli a on ji teď má asi zlomenou, to neopatrný mýval zase přejede v autíčku kočičce ocásek, miminko v kočárku musí na očkování, medvídka bolí bříško…ještě, že je tu panenka, paní doktorka, která všechny hračky vyléčí výbornou bonbonkovou mastičkou a sladkým sirupem.

A co Adélka, vzpomene si na svou lišku Šišku, potkají se zase? To už si s dětmi musíte přečíst sami ?.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Poslouchám pohádku a čtu podle obrázků
Poslouchám pohádku a čtu podle obrázků

Pokud máte dítko, které moc nemluví, má nějakou vadu, ale i prcka, který je zvědavý a rád si povídá, poohlédněte…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Pohádky proti zlobení
Zlobivé pohádky

Šupky, hupky do postýlek, nezlobit a číst. Veselé zlobivé příběhy s ponaučením jsou milou pohádkou do postýlek všech dětí od čtyř let.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze