Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027121069

Liška Šiška u doktora

16.6.2020

Po úspěšné první knize Liška Šiška ve školce přichází nakladatelství GRADA-Bambook s druhým dílem Liška Šiška u doktora. Knihu opět napsala Iva Gecková a nádherně ji ilustrovala Bára Buchalová.

Jak už název napovídá, plyšová hračka liška Šiška se tentokrát se svou majitelkou holčičkou Adélkou vydává do ordinace paní doktorky. Chudák Adélka je nemocná – má teplotu a kašel, tak není divu, že lišku Šišku zapomene v čekárně. Když se dveře ordinace zavřou za posledním pacientem a paní doktorka odejde domů, liška Šiška ožívá a s ní také další hračky v čekárně i ordinaci paní doktorky.

A že stůňou nejen děti, ale i jejich hračky, o tom vás v knize rychle přesvědčí. Chudáčkovi tygrovi nějaký chlapeček položil na nožku židli a on ji teď má asi zlomenou, to neopatrný mýval zase přejede v autíčku kočičce ocásek, miminko v kočárku musí na očkování, medvídka bolí bříško…ještě, že je tu panenka, paní doktorka, která všechny hračky vyléčí výbornou bonbonkovou mastičkou a sladkým sirupem.

A co Adélka, vzpomene si na svou lišku Šišku, potkají se zase? To už si s dětmi musíte přečíst sami ?.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze