Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027125302

Letem světem s Vášou

15.7.2020

Výborná pohádková naučná kniha, ze které se dozví nejen děti spousty informací ze zeměpisu, o různých státech, jejich zvyklostech a třeba i jídle…

Anotace:

Jistě víte, že všichni lidé na světě nežijí a nevypadají úplně stejně jako my v České republice. Mají okolo sebe jinou přírodu a jsou zvyklí na odlišná zvířata než my.
Chtěli byste obletět svět a poznat život a zvyky lidí v jiných zemích? Vypravte se s letadélkem Vášou na cestu kolem světa a zažijte spoustu dobrodružství.

Péťa a Pavlík jsou malí kluci, kteří se vydali s rodiči a letadélkem Vášou na cestu okolo světa. Nejdřív jim maminka poví něco o České republice a o Praze a pak letadlem staví ve Francii, Grónsku, Mexiku, Brazílii, Africe, Antarktidě, Austrálii, v Číně a v Rusku. O každé zemi se dozví spoustu nových informací, včetně jejich vlajky, zvyklostí, dobrot, které tam mají rádi a třeba potkají i nějaká ta zvířátka, která tam žijí. O každé zemi si na konci kapitoly zazpíváte písničku a hodně se u čtení nasmějete.

Letem světem s Vášou se mi moc líbila. Je krásně ilustrovaná, promyšlená do posledního detailu a nenásilným způsobem pro děti velmi poučná. Dozvědí se zde hodně údajů, některé dokonce ani rodiče nemusí znát, zajímavostí a zároveň se u knihy velmi pobaví, protože zažijí s Pavlíkem a Péťou obrovské dobrodružství.

Kniha je určitě pro starší děti, školou povinné, klidně už od první třídy. Rozhodně jí vašim dítkům pořiďte, nadšená bude celá vaše rodinka, protože je prostě báječná!

Moc děkuji nakladatelství BAMBOOK za recenzní výtisk.

Knihu koupíte zde.

Recenze vyšla na webu knihynacestach.blogspot.com

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze