Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027113873

Kubík a autíčko

20.5.2020

Další milá knižní novinka vychází pod taktovkou nakladatelství GRADA-Bambook. Jmenuje se Kubík a autíčko, napsala a ilustrovala ji Eliška Mauleová.

Kniha je označena jako čtení pro prvňáčky, u nás však zabodovala už u dvouletého syna a myslím, že je úplně ideální pro předškolní děti, vzhledem k tématu asi hlavně pro kluky. Samozřejmě máte-li doma malou milovnici aut, bude kniha skvělá i pro ni ?.

Kniha Kubík a autíčko je psána velmi srozumitelně, na stránkách dominují obrázky a textu je spíše méně. To je myslím pro menší děti naprosto ideální. Náš dvouletý Vašík popisuje zvuky aut na obrázku, všímá si zvířátek, text pro něj není to hlavní.

A jaké dobrodružství vás vlastně s Kubíkem čeká? Pojedete na výlet plný zábavných setkání, seznámíte se třeba s bagrem, pomůže vám jeřáb, potkáte sanitku vezoucí žabku do nemocnice, hasičské auto spěchající k požáru a na lavičce si odpočinete s traktorem, kterého bolí kolečka. Nakonec se vrátíte domů za sestřičkou Lucinkou a budete se opět těšit na společné hraní.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

 

 

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze