Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027130719

Kouzelná třída – další rok s vílou Jasmínou

7.5.2021

Knihy z edice Kouzelná třída od Zuzany Pospíšilové mají v naší knihovničce již dlouho své stálé místo. Posledním přírůstkem je díl Kouzelná třída – Další rok s vílou Jasmínou.

Kniha začíná v posledním prázdninovém týdnu, kdy se pan učitel Max Nový chystá na nadcházející školní rok. Nejdůležitější je připravit všechny kouzelné předměty, zejména pak kouzelnou květinu, která svou vůní umí zabránit každému zlobení.

Hned první školní den pak děti z kouzelné třídy dostanou skvělý nápad, nahradit si nevydařený výlet z konce loňského roku, hned na začátku roku. A co takhle vzít s sebou i vílu Jasmínu?

S pomocí skleněné kuličky se s vílou spojí, naplánují výlet a už nezbývá než vyrazit. Jak se dětem bude líbit v opuštěné chatě? Podaří se jim uvařit kouzelný bezový sirup? A komu zachrání život?

Všechny odpovědi si můžete s dětmi přečíst třeba večer před spanímKnihu Kouzelná třída – Další rok s vílou Jasmínou od nakladatelství Bambook koupíte zde.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze