Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027130719

Kouzelná třída – další rok s vílou Jasmínou

7.5.2021

Knihy z edice Kouzelná třída od Zuzany Pospíšilové mají v naší knihovničce již dlouho své stálé místo. Posledním přírůstkem je díl Kouzelná třída – Další rok s vílou Jasmínou.

Kniha začíná v posledním prázdninovém týdnu, kdy se pan učitel Max Nový chystá na nadcházející školní rok. Nejdůležitější je připravit všechny kouzelné předměty, zejména pak kouzelnou květinu, která svou vůní umí zabránit každému zlobení.

Hned první školní den pak děti z kouzelné třídy dostanou skvělý nápad, nahradit si nevydařený výlet z konce loňského roku, hned na začátku roku. A co takhle vzít s sebou i vílu Jasmínu?

S pomocí skleněné kuličky se s vílou spojí, naplánují výlet a už nezbývá než vyrazit. Jak se dětem bude líbit v opuštěné chatě? Podaří se jim uvařit kouzelný bezový sirup? A komu zachrání život?

Všechny odpovědi si můžete s dětmi přečíst třeba večer před spanímKnihu Kouzelná třída – Další rok s vílou Jasmínou od nakladatelství Bambook koupíte zde.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Ptačí štěbetání
Ptačí štěbetání

Ptačí štěbetání je velmi milá knížka, která má v sobě všechno – nejen poučné vyprávění, ale také nějaké aktivity, tudíž…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze