Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788024734620

Kouzelná třída – čtení pro kouzelné večery

6.10.2021

Knihy z edice Kouzelná třída patří v naší knihovně již ke stálicím. Největší oblibě se tyto kouzelné příběhy těší u naší pětileté Káji a není divu, brzy půjde také do první třídy, a tak je téma školy u nás teď velmi populární. A co teprve, když se jedná o školu kouzelnou.

Kniha Kouzelná třída od Zuzany Pospíšilové s veselými ilustracemi Drahomíra Trsťana vydaná nakladatelstvím Bambook se dočkala už mnoha pokračování. My teď doma aktuálně čteme knihu Kouzelná třída Čtvrtý rok, ale vezměme to pěkně postupně.

Celý kouzelný příběh začíná knihou Kouzelná třídaV ní se seznámíme s malými neposednými žáky a unaveným panem učitelem Starým. Ten se těší do důchodu, a tak velmi uvítá nabídku nové mladé paní učitelky, že za něj třídu převezme. Nová paní učitelka Jasmína Bílá, ale nebude jen tak obyčejná učitelka. Má totiž kouzelné schopnosti a vyučování s ní rozhodně není žádná nuda. Děti však nezůstanou pouze ve třídě, podíváme se s nimi také na školní výlet na hrad Strašník, to bude teprve dobrodružství.

A jednou knihou dobrodružství nekončí. My už máme přečtenou Kouzelnou třídu o Vánocích, Kouzelná třída další rok s vílou Jasmínou a moc nás baví také Kouzelná třída – pracovní sešit se spoustou úkolů, křížovek, hádanek, doplňovaček (všechny recenze jsou tady na blogu)…a knih je mnohem víc.

A nebojte, není nutné číst je popořadě. My nějaké díly přeskočily a i tak je čtení velká zábava, příběh navazuje jen volně 😉.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze