Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027125401

Kamarádi na výletě

10.8.2020

Tato krásná pohádková kniha pro naše nejmenší si vás získá od prvních stránek…

Anotace:

Na malém dvorečku žijí dobří kamarádi. Pejsek, kočka, kohoutek a tři slepičky. Jednoho letního rána se zvířátka rozhodnou, že prolezou mezi plaňkami v plotě a vyjdou si na výlet. Od té doby už nic není, jak bývalo. Objevovat svět je krásné dobrodružství, obzvlášť když si najdete nové přátele. Veselé ilustrované vyprávění o domácích i jiných zvířátkách obohacují krátké tematické písničky.

Na jednom dvorečku žije spousty zvířátek. Ta se jednou domluví, že se vydají na výlet. A protože první den zažijí spousty dobrodružství, rozhodnou se výletit hned několik dní za sebou. Zažívají při tom spousty zážitků a potkávají nové kamarády, kteří se k nim přidávají a výletují s nimi. Některá zvířátka dokonce zachrání z úzkých a pomohou jim v nouzi. Za každou kapitolou najdeme tematickou krátkou písničku o tom, co se zvířátkům stalo.

Kniha je psaná velikými písmenky, takže se hodí i pro prvňáčky na procvičení čtení, každou kapitolku doprovázejí krásné obrázky, proto určitě pohádka zaujme každé dítko.

Nám se knížka moc líbila, užívali jsme si skvělé dobrodružství pejska, kočky, kohoutka a slepiček, občas se i zasmáli a na konci kapitoly si vždy zazpívali. Pokud vás zajímá vyprávění o domácích zvířátkách, která zažívají v přírodě různé příhody se zvířátky divokými, pak určitě knihu pořiďte, vaše děti si ji užijí od začátku do konce, ať už si jí budou číst sami nebo jim jí budete předčítat přímo vy večer před spaním.

Moc děkuji autorce knihy, Lence Jakešové, za recenzní výtisk.

Kniha vyšla v nakladatelství BAMBOOK.

Kamarádi na výletě koupíte zde.

Přečtěte si také:

Můj kamarád dinosaurus
Můj kamarád dinosaurus

Děti mají doma často různá zvířátka – kočku, psa, andulku, křečka, morče, rybičky, papouška…. Ale co takového dinosaura? To se…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Babiččina kouzelná zahrádka
Babiččina kouzelná zahrádka

Nám se večerní čtení s veselou zeleninou moc líbí a doufám, že kniha dětem také trochu pomůže najít si tu správnou přátelskou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze