Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

Dva netopýři na talíři

15.10.2020

Od naší návštěvy jeskyně Netopýrka v jižní části Moravského krasu si doma o netopýrech často vyprávíme. Děti měly možnost vidět netopýra na živo a na takto fascinující zvíře se jen tak nezapomíná. A navíc teď běží v televizi seriál Vampirina o malé netopýří slečně.

To vše přispělo k tomu, že v naší knihovně nemohla chybět novinka nakladatelství Bambook Dva netopýři na talíři – Případ pro malé detektivy od Dagmar Medzvecové. No řekněte, které dítě nemá rádo záhady? A v této knize se může pokusit jednu velkou záhadu spolu s kamarády Patrikem a Gábou rozluštit.

Kdo ukradl panu Mokřálkovi starou zrezivělou pilu? Kam zmizely brýle a talíře? A proč se obrázky netopýrů objevují všude, kde se něco ztratí? Pusťte se s dětmi do čtení a třeba se i vám podaří zjistit pravdu😊.

Manžel, náš hlavní večerní předčítající, na knize oceňuje i stručnost kapitol. Každá má zhruba 8 stran včetně mnoha obrázků, takže ideální čtení na dobrou noc.

Knihu Dva netopýři na talíři koupíte zde.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze