Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027106912

Čertí babička – vtipné čtení pro malé čertíky

10.3.2021

Bylo nebylo, jedno peklo. A v něm poklad. Nebyl to však poklad obyčejný, tento byl přímo neobyčejný, byla to čertí babička.

Stejně jako každé dítě miluje svou babičku, tak také čertíci zbožňují tu jejich. Peče výborné buchty, vaří lahodná jídla, léčí všechny bolístky, učí přeměny v jiné bytosti…je s ní zkrátka po čertech legrace. Umí se však také rozzlobit, a to se pak celé peklo otřásá v základech a bojí se i sám Lucifer.

Oblíbená kniha Čertí babička autorky Ivy Geckové s ilustracemi Drahomíra Trsťana vychází jako dotisk v nakladatelství Bambook. Děti se v ní v sedmi kapitolách postupně seznámí s chodem pekla pod taktovkou babičky a s dobrodružstvím malých čertíků. Jednou probírají v pekelné škole rozmary počasí, jindy si vysvětlují, proč mají čerti jen jedno kopyto, příště pořádají velký pekelný úklid.

S čertí babičkou je prostě všechno, jen ne nuda.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

 

Přečtěte si také:

Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka
Tajná kouzla skřítka Sedmikvítka

Za mě je to opravdu vydařená pohádková kniha, kterou velmi ráda doporučím rodičům dětí, ať už malých, nebo větších. Čtení…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Filip a Matěj ve školce
Filip a Matěj ve školce

Nová knížka Filip a Matěj ve školce je opět perfektní a to díky tomu, že využije stoprocentní pozornost dětí, když si budou…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze