Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

Bonifác zase řádí v psí školce

14.5.2019

Vydejte se s Bonifácem do psí školky – Iva Gecková vám ukáže cestu!

Iva Gecková napsala další dvě krásné knížky pro děti s hlavním hrdinou Bonifácem, který přiroste k srdci nejen dětem, ale i nám dospělým.

Pokud máte rádi pejsky a k tomu se ještě chcete výborně pobavit, jsou tyto knihy Jak to chodí v psí školce a Bonifác zase řádí v psí školce určeny právě vám a vašim dětem.

Druhý díl Bonifác zase řádí v psí školce, vás zavede do pořádné zimní chumelenice, až z toho ve školce zapadnou sněhem. A kdo myslíte, že je nakonec zachrání? Že by Bonifác? Také se dočtete, jak se budou připravovat na Psožíška. Copak jim asi letos přinese za dárky a přinese je i těm zlobivým? Opět na vás bude čekat spousta legrace a zajímavých psích příběhů.

Knihy jsou určeny pro ty nejmenší, ale myslím, že se budou hodit i k prvnímu čtení. Jsou dlouhý nebo krátký chcete-li tak akorát, že děti neodradí od čtení, ale naopak je nalákají na další díl. Text je srozumitelný a i velikost písmen bude dětem vyhovovat. Budou už vědět, že se u těchto knih s Bonifácem rozhodně nudit nebudou a srandy zažijí vrchovatý kopec.

Knížky o zvířátkách jsou vždy vděčným tématem pro děti a psí příběhy obzvlášť.

Další velkou devízou knih Ivy Geckové je její dvorní ilustrátor Michal Sušina. Hned pevný obal knihy vás utvrdí v tom, že vás čeká skvělá porce čtení a mnoho dalších zdařilých obrázků najdete i uvnitř knihy. Jsou kresleny tematicky s dávkou humoru a skvěle doplňují celý příběh.

Věřím, že paní Iva Gecková je spisovatelka, která dokáže přitáhnout děti ke knížkám. Její knihy jsou nejen zábavné, ale i poučné a nezapomněla ani na trochu toho napětí, které vám nedovolí knihu odložit.

Jsou napsány s takovou lehkostí, že se dětem prostě musí líbit. A nejen dětem. „Ulítávám“ na nich i já.

Vypadá to, že tato autorka se u nás doma už nastálo zabydlela a celá rodina se těší na její další spisovatelské počiny.

Hodnocení: 98 %

Recenze vyšla na kniznikavarna.eu

Bonifác zase řádí v psí školce
Mohlo by vás zajímat:
Bonifác zase řádí v psí školce
Více informací o knize

Přečtěte si také:

Čertí babička
Čertí babička

Pojďte se se mnou podívat do pravého pekla, kde zlobí nezbední čerti a všechno tam obstarává jejich babička. Dokonce i…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Povolání našich předků
Povolání našich předků

Kniha, kterou napsala Stanislava Jarolímková a krásnými ilustracemi doplnil Jiří Filípek, by určitě neměla chybět v žádné rodinné knihovně.

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze