Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027128556

Andílci se perou

29.11.2019

Jak je to vlastně s dobrem s zlem? Víte, že mají andílci za své kamarády čertíky? Jak je to možné, že se čerti nesmí umývat? Vtipný, laskavý a veselý příběh z pera Pavla Vrány se vám bude moc líbit.

Vzorný tatínek anděl Ota má moc rád svou manželku Andělku, která je duší čertice a své děti Otíka a Lucinku, kteří občas vyvedou nějakou tu neplechu. Tatínek anděl vypráví svým dětem pohádky o obrech. Vždy přizvou i své chlupaté kamarády. Maminka se kvůli tomu občas zlobí, že jejich čertí kamarádi jsou špinaví, trochu zapáchají a mají blechy, ale nakonec je stejně pustí k nim domů s otevřenou náručí a jen naoko se zlobí. Čertíci i andělé vyrazí k dědovi Bouralovi na prázdniny. Jak to všechno vlastně dopadne? To už se nechte překvapit a pusťte se společně do čtení, jelikož už se blíží čas čertů a Mikuláše, tak ať jste na to příjemně naladěni.

Kniha plná vlídného humoru, kdy se vám nebude chtít přestat smát. Již dlouho jsem se u knihy nezasmála, tak jako u této novinky, kterou vydala Grada pod značkou Bambook. Musím říci, že mě opravdu zaujala a ráda bych ji doporučila všem, co mají rádi veselé příběhy, chtějí zažít nevšední příběhy a vůbec se přitom nenudit. Z knihy číší opravdová pohoda a klid a lze z ní vycítit to, že autor i ilustrátor mají nejen pracovní, ale i přátelský vztah, který se rozhodně do knihy promítl a je to moc dobře. Asi nikdy jsem ještě nečetla příběh o čertech a andílcích, aby se společně kamarádili, ale musím říci, že mě to příjemně překvapilo. Rozhodně mě zaujaly veršované pohádky o obrech, na kterých si autor dal opravdu záležet. Čekají na vás příběhy mezi nebem a zemí, které vás zahřejí u srdíčka. Jak andílci, tak i čerti to nemají opravdu lehké. Nebo můžeme i my na zemi potkávat takové andělíčky, jenom o tom nevíme?

Recenze na kritiky.cz

Andílci se perou
Mohlo by vás zajímat:
Andílci se perou
Více informací o knize
Mohlo by vás zajímat:
Palme Jaromír F.
Více informací o autorovi
Mohlo by vás zajímat:
Vrána Pavel
Více informací o autorovi

Přečtěte si také:

Sídla českých panovníků
Sídla českých panovníků

Pojďte se společně se mnou podívat, jak se žilo na starobylých hradech a zámcích, poznejte památky, které máte možná ve…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze