Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

9788027117994

11.11.2020

Knihy s vánoční tematikou u nás doma milujeme. Snad každé dítě se těší na Vánoce, naše Kája se už od jara ptá, kdy přijde Ježíšek, dokonce i v létě na dovolené jsme poslouchali v autě Půjdem spolu do Betléma…A teď, když se vánoční čas konečně blíží, nastala ideální doba pro četní vánočních příběhů a nasávání vánočních tradic.

Do naší vánoční knihovničky tak přibyl nový knižní kousek nakladatelství Grada – Bambook Kouzelná třída o Vánocích od Zuzany Pospíšilové s ilustracemi Drahomíra Trsťana.

Kouzelné Vánoce a navíc v kouzelné třídě, to musí být teprve paráda. Pusťte se s dětmi do čtení a najděte třeba i inspiraci pro společné tvoření. V kouzelné třídě se vyrábí vánoční přání, sní se o vánočních dárcích, čtou se pohádky, vyrábí se dárky pro paní učitelku nebo se třeba pátrá po tom, kdo snědl krabičku cukroví. Ještě že paní učitelka víla Jasmína Bílá umí vše napravit. A tak se z prázdné krabičky od cukroví stane k tatínkově radosti krabička bezedná a víla zachrání i zapomenutý nákup stromečku…

U nás se na večerní kouzelné čtení těší Kája celý den, kapitoly jsou navíc krátké, většinou jen na dvě strany, takže v pohodě můžeme přečíst i dvě 😊. Tak se pusťte do čtení a kouzelného vánočního snění!

Knihu Kouzelná třída o Vánocích koupíte zde.

Recenze vyšla na webu brnenskamama.cz

Přečtěte si také:

Malujeme akvarelem
Malujeme akvarelem

Knížka Malujeme akvarelem je jako kamarádka, která toho hodně ví, ale nesyslí si žádnou důležitou informaci pro sebe. Chce vám…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze
Dobrodružství školní aktovky
Dobrodružství školní aktovky

Kája se v září chystá do první třídy, takže téma školy je teď u nás velmi aktuální. Ježíšek nám tak letos…

Číst více
Koupit na Grada.cz
Recenze