Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

Lovkyně čarodějců – Zlodějka vzpomínek

Lovkyně čarodějců – Zlodějka vzpomínek

Andersonová Jodi Lynn

Rosie žije s matkou, které ale chybí všechno, kvůli čemu matky milují své dcery. Kdysi byla lovkyní čarodějců a bojovala proti zlu, jež nikdy nebylo poraženo. Čarodějci dál vnášejí lidem do životů prázdnotu. A Zlodějka vzpomínek, která očarovala i Rosiinu matku, se chystá udeřit znovu! Rosie musí zaútočit dřív, než si pro ni přijde. Více >

Tištěná kniha 297 Kč 349 Kč - 15 %
E-kniha 267 Kč 297 Kč - 10 %
Ikona dárku
Kupte si knihu a získejte dárek - knížku ve stejné hodnotě od nás dostanete zdarma!
O knize RecenzePředstavu­jeme O autorovi Další informace

O knize

Síla slov a nekonečná představivost v napínavém souboji o záchranu vzpomínek. Jen jedna dívka může vyhrát.

Dvanáctiletá Rosie Oaksová žije se svojí matkou, ale něco není v pořádku. Annabell jako by chybělo všechno, kvůli čemu matky milují své dcery. Co se stalo? Proč ve vztahu chybí láska i zájem?

Rosie hledá útěchu v psaní příběhů, ale nalezne možná i něco navíc. Jednou v noci se totiž stane něco nečekaného a dílky skládačky do sebe začnou zapadat. Rosie najde ve skrýši pod podlahou knihu s tajemným názvem: Průvodce lovkyně čarodějců. Autorkou není nikdo jiný než Rosiina matka. Ukazuje se, že kniha byla jejím pomocníkem v boji proti zlu, které sužuje svět a nikdy nebylo poraženo. Po světě bloudí třináct neviditelných čarodějnic a čarodějníků, kteří berou lidem to, co je pro ně cenné, a vnášejí do jejich životů prázdnotu. Jedna z těchto krutých bytostí krade lidem vzpomínky. A byla to právě ona, Zlodějka vzpomínek, která kdysi očarovala Rosiinu matku. Teď se chystá udeřit znovu!  

Rosie nemá na výběr – musí zaútočit dřív, než si pro ni čarodějnice přijde. Vyzbrojena znalostmi z tajemné knihy a ve společnosti svérázné kamarádky Germ vyrazí do boje s nebezpečnými čarodějci. Dokáže mladá lovkyně využít svoji nejsilnější zbraň – tedy slova a představivost – v nelítostném souboji s temnotou? Stane se právě znalost příběhů jejím hlavním arzenálem, aby se mohla postavit přesile tváří v tvář?

Náhled knihy

Představu­jeme

Síla slov a nekonečná představivost v napínavém souboji o záchranu vzpomínek. Jen jedna dívka může vyhrát. Více informací

O autorovi

Andersonová Jodi Lynn

Jodi Lynn Andersonová je autorkou několika oceňovaných bestsellerů pro mládež, včetně trilogie May Bird (2005–2007), fantasy My Diary from the Edge of the World, která se podle Publishers Weekly stala nejlepší knihou roku 2015, či románu Midnight at the Electric (2017). Jodi je držitelkou magisterského titulu v oboru tvůrčího psaní a literatury na Bennington College….

Další informace

Tištěná kniha

Formát / stran: 145×205, 232 stran
Datum vydání: 26. 1. 2024
ISBN: 978-80-271-3795-4

E-kniha

Velikost: 1.08 MB | 1.08 MB

Novinky