Logo

Knížky pro všechny kluky a holky

Birchallová Katy

Katy Birchallová je autorkou nesmírně zábavné série Ta holka (The It Girl: Superstar Geek, The It Girl: Team Awkward, The It Girl: Don´t Tell the Bridesmaid; v češtině zatím vyšlo Ta holka: Každý chce být slavný. Nebo ne?) a knižních sérií Hotel Royale, Secrets of a Teenage Heiressa Dramas of Teenage Heiress.
Spolupracovala se zpěvačkou a spisovatelkou Aleshou Dixon na její úspěšné knižní sérii Lightning Girl. Katy také pracuje jako novinářka na volné noze a napsala publicistickou knihu How to be a Princess: Real -Life Fairy Tales for Modern Heroines. Katy vyhrála ocenění divadelního festivalu 24:7 Theatre jako nejnadějnější současná komediální autorka za její hru o ninja opici na večírku.
Když se zrovna nevěnuje psaní, čte životopisy Jane Austenové, sní o tom, že je elf v Pánovi prstenů, nebo běhá po parku a nahání se se svým adoptovaným psem Bonem, který se honí za svými úhlavními nepřáteli: veverkami.


Články o autorovi


Kniha autora

Mladá čarodějka

Mladá čarodějka

Morgana Kouzelná se těší se, že půjde poprvé do skutečné školy, chce být oblíbená, mít konečně kamarády... Má to ale háček! Nikdy totiž nebude normální třináctiletá holka, je to nadaná mladá čarodějka, která je doslova magnetem na průšvihy.

Novinky